Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Inception

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Inception prej Fri Sep 02, 2011 3:31 pm

ali123


Admin
Kobi mund të hyjë në ëndrrat e njerëzve, dhe kompani të ndryshme e punësojnë atë që të vjedhë sekrete të bizneseve nga rivalët e tyre. Saito, një njeri i pushtetshëm, do që Kobi të mos marrë informacione, por të ngulisë një ide në mendjen e kundërshtarit të tij. Si shpërblim Saito do ta kthejë atë tek fëmijët tij.Shiko online :
videobb.com/video/b0dsVOGAKjuz
http://www.videoweed.com/file/4dd6e3841f5fbLinku per shkarkim :
fileserve.com MuhKcak/inception.mp4
filesonic.com inception.mp4

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi