Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Seconds Apart

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Seconds Apart prej Fri Sep 02, 2011 10:51 am

admini mi qin mot


Admin
Seth dhe Jonah jane binjake me nje aftesi te rrezikshme.Jane telepatike. Gjerat fillojne te dalin jashte kontrollit kur shoket e tyre te klases perfundojne te vdekur ne menyra te cuditshme. Policia dyshon te binjaket. Por xhelozia fillon t’i ndaje ata dhe shpejt ata nuk mund t’i besojne me njeri-tjetrit. Kjo con ne nje beteje tmerruese ndermjet tyre.Shiko online :
novamov.com/video/uekx39ap97gr8
http://www.movshare.net/video/s9vox9891qc1u
http://www.flvz.com/video/727607e6841ba13850f6933e72794ff3.html
http://www.megavideo.com/?d=DEGHVZRM


Linku per shkarkim :
multiupload.com MU_DUXHCB91IN
http://www.kat.ph/seconds-apart-rrishiko-avi-t5604475.html

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi