Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Adjustement Bureau

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Adjustement Bureau prej Mon Aug 29, 2011 8:08 pm

Admin


AdminNjë politikan shumë premtues, Dejvidi, pak para se të fitonte zgjedhjet si Senator Amerikan, njihet me një balerinë shumë të bukur dhe e dashuron atë. Atëherë i shfaqen nga asgjëkundi disa burra misteriozë, të cilët me sa duket mundohen që ti ndajnë. Dejvidi mëson se këta burra janë nga Zyra e Rregullimeve, dmth të dërguar që të sigurojnë me �do lloj mënyre që e ardhmja e dy të rinjve tanë nuk do jetë bashkë. Heroit tonë i kërkohet të vendosë nëse duhet të ndjekë të ardhmen që është shkruar për të, apo të ndjekë zemrën e tij....


Shiko Online:

novamov.com/video/fbctjzk73rne8
videoweed.es sbn3cn6wcb63yLinku Per Shkarkim:

MULTIUPLOAD: multiupload.com PI6MPRIN58
zSHARE : http://www.zshare.net/download/883416758e980272/
FILESERVE : fileserve.com pYB9DcP
MASSMIRROR: http://www.massmirror.com/cfb05669125d8905ebbbf6c309afe3c5.html

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi