Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Avatar The Last Airbender

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Avatar The Last Airbender prej Wed Aug 31, 2011 8:47 pm

Admin


Admin
Historia vijon aventurat e Aang, një pasues I ri për një linjë të gjatë të avatarit, të cilët duhet të vënë mënjanë mënyrat e tij të fëmijërisë dhe të ndaluaj Kombit zjarrit nga pë të skllavëruar fisin e Ujit, Tokës dhe kombet e ajrit.Shiko Online:

http://www.movshare.net/video/3l7arwk0l4lyy
http://www.flvz.com/video/1235a2469d4eebf29f79f61550511fa7.html
http://stagevu.com/video/tudvgvwktpbb
http://www.tomwans.com/video/d8c192364990bc4e2dc71fdac39abb9f/the_last_airbenderLinku per shkarkim:

multiupload.com HG1P1UTGHE
http://www.zshare.net/download/830376958380b06e/
fileserve.com 6bHbGEx

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi