Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

X-Men First Class

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 X-Men First Class prej Wed Aug 31, 2011 8:26 pm

Admin


Admin

Më 1962, Charles Xavier fillon me shkollën dhe më vonë bën një ekip, për dsa me aftësi mbinjerëzore. Midis tyre është Erik Lensherr, mikun e tij më të mirë ... dhe të ardhmen armikun, , Filmi më i Shikuari sipas IMDB Rank weekend, Për më shum ndiqni.......Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?v=R1P2TG9R
http://www.videoweed.com/file/kgz3n51hinkxv
http://www.flvz.com/video/0fbd07215fd34e99a0a0387154aa57ab.html
http://www.movshare.net/video/s1u22d9tfo7a4
http://www.tomwans.com/video/55db178079c67db45ba0699908714fd6/x_men_2011
http://www.divxstage.net/video/kpx7393vsateqLinku per shkarkim:

http://www.multiupload.com/XA5CVYM7IB
http://www.zshare.net/download/91222643dde4ec5f/
http://www.filesonic.com/file/1175362654/x-men_arc.avi
http://www.massmirror.com/ebe87046eb440efe2b92a47abce9800e.html
http://www.kat.ph/x-men-first-class-2011-ts-v2-xvid-ep1c-shqip-t5567392.html
http://qshare.com/get/956592/x-men_arc.avi.html

http://rripagjum.forums.ag

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi