Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Black Swan

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Black Swan prej Wed Aug 31, 2011 8:01 pm

admini mi qin mot


Admin
Një balerinë fiton çojë në Swan Lake dhe është e përkryer për rolin e Swan delikate e Bardhë - Princesha Odette - por ngadalë humb mendjen e saj si ajo bëhet gjithnjë e më shumë si Odile,


Shiko ONLINE :

http://www.movshare.net/video/gvt0yjmp0ad03
http://www.flvz.com/video/09f4c290af8059f3ec30f5cec84013e4.html
http://www.divxstage.net/video/aikgsam9z7sw7
http://www.tomwans.com/video/be77dfe93f6911e7a412d9b2ebce3a07/black_swan


Linku per SHKARKIM :

http://www.multiupload.com/XMD63H4CHB
http://www.zshare.net/download/846277111358f7ff/
http://www.fileserve.com/file/qjCkgyU
http://www.qshare.com/get/947938/black-swan.avi.html

http://rripagjum.forums.ag

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi